Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 89 чоловік

ЗНО-2019

Дата: 10 квітня 2018 о 20:20, Оновлено 12 лютого 2019 о 20:02
Автор: Токова Л. М.

Зовнішнє незалежне оцінювання-2019

ЗНО-2019. Що необхідно знати?

У 2019 році державна підсумкова атестація в старшій школі, як і минулого року, відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідно, випускникам шкіл, незалежно від бажання продовжити навчання у закладах вищої освіти, необхідно буде складати шкільні іспити за технологією ЗНО. Пропонуємо учасникам тестування ознайомитись з найбільш актуальною інформацією щодо проведення тестування. 

Програми ЗНО

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти». Ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року.

Пробне зовнішнє оцінювання

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників з процедурою проведення тестування. Участь у пробному тестуванні є добровільною. Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 8 січня та триватиме до 31 січня 2019 року. Реєстрацію здійснюватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти. Участь у пробному ЗНО є платною. Дізнатись більше >>>

Вибір предметів ЗНО

Для вступу до вишу для навчання за освітнім рівнем бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2019 році прийматимуться сертифікати отримані у 2017-2019 роках, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов за 2017 рік.

Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені умовами прийому до вишів, в залежності від спеціальності, обраної абітурієнтом. Дізнатись більше >>>

Якими будуть тести ЗНО у 2019 році

Особливості кожного тесту визначені характеристиками сертифікаційних робіт ЗНО, якими встановлені форми тестових завдань, час на їх виконання, методологія оцінювання завдань, розподіл за частинами, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація та як вступний іспит до вишів тощо.

У порівнянні з 2018 роком, структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання, форми тестових завдань та схеми нарахування балів за виконання завдань не зазнали змін. Також, не змінено час, що буде відведено на виконання завдань тестів. Дізнатись більше >>>

Реєстрація на ЗНО

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 5 лютого. Особи, які здобувають повну загальну середню освіту у цьому навчальному році, матимуть можливість зареєструватись на тестування до 18 березня. Випускники минулих років можуть зареєструватися на ЗНО до 25 березня 2019 року.

Особа, яка реєструється для проходження тестування, має подати до відповідного регіонального центру оцінювання комплект реєстраційних документів. Порядок реєстрації буде оприлюднено на початку 2019 року.

Графік ЗНО

У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня тестом з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іноземних мов та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 4 червня по 13 червня 2019 року. Дізнатись більше >>>

ЗНО і ДПА

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти. Зокрема, випускники шкіл, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти мають скласти ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період XX - початок XXI століття) за вибором учня та одного із навчальних предметів із запропонованого переліку. Дізнатись більше>>>

Учні закладів професійної та вищої освіти, які в 2019 році завершуватимуть здобуття повної загальної середньої освіти, також складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Учням, слухачам або студентам закладів професійної та вищої освіти буде необхідно скласти ДПА у формі ЗНО з двох навчальних предметів: української мови, а також математики або історії України за вибором.

Результати ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики, української мови та літератури, фізики відбудеться не пізніше 14 червня 2019 року; оголошення результатів з іноземних мов та біології – не пізніше 20 червня 2019 року; оголошення результатів з історії України, географії та хімії – не пізніше 25 червня 2019 року.

Власне висловлення з української мови

Відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення є одним з найважливіших завдань у тесті з української мови та літератури. Учасники тестування можуть скористатись безкоштовним збірником матеріалів та дізнатись, як краще діяти на тестуванні при написанні власного висловлення. Дізнатись більше >>>

Національні меншини

Як і в минулі роки, за запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.

ЗНО-онлайн

При підготовці до складання тестів учасники ЗНО можуть скористатись найбільшою безкоштовною онлайн-базою тестів зовнішнього незалежного оцінювання. На сайті «ЗНО онлайн» розміщені всі тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2018 років, а також тести, що пропонувались вступникам під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2018 років. Частина тестів доповнена коментарями фахівців. Дізнатись більше >>>
 

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА БАЗА ЗНО-2019

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ від 22.08.2018 № 931 Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ від 26.06.2018 №696 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ №1096 від 11.10.2018 Про затвердження деяких нормативно-правових актів з питань прийому на навчання до закладів вищої освіти у 2019 році».


НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА НАУКИ І ОСВІТИ УКРАЇНИ від 11.12.2015 № 1278 «Про затвердження Порядку реєстрації осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».


ПРОБНЕ ЗНО-2019
Нормативні документи, що регулюють проведення пробного ЗНО у 2019 році:

8 січня розпочинається реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 132 до 139 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм,характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом - результати тестування.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня.

Пробні тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Детальніша інформація –«Пробне ЗНО».


Порядок подання та розгляду апеляцій учасників ЗНО

Положення про організацію роботи пункту тестування учасників ЗНО

Порядок визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання

Перелік захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання"

Терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018:

22.05.2018 – 13.06.2018

 У 2018 році  кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.

 Основна сесія

Дата ЗНО

Предмет

 21.05.2019

 Математика

23.05.2019

Українська мова і література

27.05.2019

 Німецька мова

 30.05.2019

Фізика

04.06.2019

Історія України

06.06.2019

Біологія

11.06.2019

 Георгафія

 13.06.2019     -   Хімія

 У 2019 РОЦІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗНО ІЗ ТРЬОХ НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ ЗАРАХОВУВАТИМУТЬСЯ

ЯК ОЦІНКА ЗА ДПА

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року. Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу (українську мову), математику або історію України (період XX – початок XXI століття), а також один навчальний предмет за вибором випускника.

 Інтернет-ресурси, які допоможуть підготовитися до ЗНО з української мови та літератури

http://testportal.gov.ua/ – програмні вимоги та характеристики сертифікаційних робіт, критерії власного висловлювання, правильні відповіді, таблиці переводу тестових балів, т.і.

https://testportal.gov.ua/  -Український центр оцінювання якості освіти [Електронний ресурс]

http://zno.osvita.ua/ – тести ЗНО минулих років онлайн, перевага – можливість одразу почитати коментар: тема, правило, правильна відповідь,

http://zno.osvita.ua/ukrainian/ – за роками.

https://www.slideshare.net/HelenGolovina/ss-58595076 – опорні схеми для підготовки до ЗНО з української мови

http://osvita.ua/test/training/ukr-mova/51233/ – безкоштовний посібник для підготовки до власного висловлювання

https://www.slideshare.net/veneziya/ss-60067902 – перифрази й цитати про письменників

https://www.slideshare.net/veneziya/2017-70679626 – таблиця за творами української літератури

http://shevchenko.ukrlib.com.ua/?lang=ua#dytynstvo – інтерактивна біографія Тараса Шевченка

http://natalianemirovska.blogspot.com/2016/05/blog-post_1.html – міні-тест до ЗНО. «Неймовірна двадцятка «Завдання з української мови та літератури»(персональний блог вчителя)

http://all4zno.net/filmi-online-z-ukrainskoi-literaturi-zno.html – фільми on-line з української літератури відповідно до програми ЗНО

https://vintest.org.ua/library.aspx – електронна бібліотека з української літератури

https://www.facebook.com  – сторінка у Facebook: Підготовка до ЗНО з української мови і літератури (фразеологізми в алфавітному порядку, фонетичні завдання, схеми до теорії літератури, т.і.)

http://znoclub.com/pidgotovka-do-zno/952-7-trenazheriv-z-ukrajinskoji-movi-ta-literaturi.html – 7 ресурсів для перевірки своїх знань з української мови та літератури

Посібники для підготовки до ЗНО, схваленими для використання в загальноосвітніх навчальних закладах

Авраменко О.М., Блажко М.Б. Українська мова та література: Довідник. Завдання в тестовій формі. І частина. – К.:Грамота, 2017. – 552с.

Авраменко О.М., Українська мова та література: Збірник завдань у тестовій формі: ІІ частина. – К.:Грамота, 2017. – 80с.

Т. М. Антонюк, О. С. Стрижаковська, Л. М. Авдіковська. Українська мова: навчальний посібник для студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації . – Чернівці: ДрукАрт, 2014. –344с.

Т. М. Антонюк, Л. М. Борис, О. П. Швець. Українська література: навчальний посібник для студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.– Чернівці: ДрукАрт, 2015. – 504с.

13. Усю необхідну інформацію щодо проведення ЗНО-2019 розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (http://www.testportal.gov.ua/); телефон: (044) 486-09-62.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.