Вчительська

1. Бацюн Наталія Михайлівна - вчителька української мови і літератури 2. Жилюк Валентина Валеріївна - вчителька української мови і літератури 3. Вербовська Надія Іванівна - вчителька зарубіжної літератури 4. Климчук Людмила Миколаївна - вчителька німецької мови, заступник директора з виховної роботи 5. Лугина Оксана Володимирівна - вчителька англійської мови 6. Ничипорчук Микола Васильович - вчитель історії та правознавства 7. Горбик Оксана Валеріївна - вчителька інформатики, математики 8. Роде Андрій Андрійович - вчитель фізики і математики, інформатики 9. Нургалієва Інна Володимирівна - вчителька математики 10. Штиль Тетяна Василівна - вчителька математики 11.Черкес Микола Адамович - вчитель трудового навчання, фізичної культури, керівник гуртка "Умілі руки" 12. Жека Степан Леонідович - вчитель музичного мистецтва, керівник гуртків "Веснянка", "Військово-патріотичної пісня" 13. Омельченко Олександр Григорович - вчитель фізичної культури,14. Серпутько Олександр Сергійович - вчитель фізичної культури, керівник гуртка "Настільний теніс", "Футбольний" 15. Букша Ілона Анатоліївна- вчителька початкових класів 16. Бацюн Тетяна Іванівна - вчителька початкових класів 17. Горбик Галина Іванівна - завідуюча ДНЗ "Веселка" 18. Павленко Валентина Гнатівна - асистент вчителя  19. Михаленко Світлана Леонідівна - вчителька початкових класів 20. Лозко Тетяна Василвна - вчителька початкових класів 21. Килимник Роман Дмитрович - вчитель біології та хімії 22. Жека Оксана Григорівна- вчителька біології та хімії 23. Кочин Руслана Вікторівна - виховател ГПД 24. Саух Олена Олександрівна - вчителька англійської мови 25. Білявська Тетяна Юріївна - асистент вчителя, бібліотекар  26. Жуківська Ірина Сергіївна - асистент вчителя 27. Жека Марія Петрівна - асистент вчителя, вчителька української мови і літератури 28 Абрамов В'ячеслав Олексійович - керівник гуртка "Музичний"
Класний керівник 5 "А"